Avukat - Hukuk Bürosu

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Avukat Web Tasarım V3

Avukat ve Hukuk Bürosu Web Tasarım V2

Avukat ve Hukuk Bürosu Scripti

Avukat & Hukuk Bürosu Scripti

Avukatların ve hukuk bürolarının tanıtımlarını yapmaları ve tanınma oranlarını arttırmaları için reklam vermeleri gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Bu nedenle de hukuki yardım almak isteyen kişiler tarafından bilinmeleri de pek mümkün olmamaktaydı. Girdiğimiz dijital çağda ise artık bu sorun ortadan kalkmış ve hukuk bürosu web tasarım yapıyor olmamız ile tanınmak için ayrı bir çaba yapmalarına gerek kalmamıştır. Daha önce hiç web siteniz olmamış olsa dahi kolayca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan siteyi dilerseniz bilgisayardan dilerseniz telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Web siteniz ile hizmetlerinizi tanıtabilir ve hukuk büronuz hakkında detaylı bilgiler verebilir hukuki yardım almak isteyen kişilerin size sorular sormalarını sağlayabilirsiniz. Siteyi satın almanın ardından içeriklerin girilmesi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında kendiniz de içerik girişini kendiniz yapabilirsiniz.  Hukuk bürosu web sitesi profesyonel ekibimiz tarafından yapıldıktan sonra Google optimizsayonu yapılmaktadır. Seo uyumlu olması ile de hukuk bürosu arayan kişilerin arama motorlarında yapacakları aramalarda ilk sıralarda çıkmaktadır. 15 yıldır profesyonel olarak web tasarımı yapmakta ve büronuzun ihtiyaçlarını karşılayan siteye sahip olmanızı sağlamaktayız.

Hukuk büronuza yeni katılımlar olduğunda sitenize istediğiniz sayıda avukat ekleyebilirsiniz. Bunun yanında sınırsız sayıda hizmet alanı ve blog ekleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını sitenize bağlayabilir ve yönetebilirsiniz. Yeni tasarım olan iletişim sayfasından istediğiniz iletişim yöntemini aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Hazır hukuk bürosu web tasarım satın almak istediğinizde sitemizde bulunan demoyu inceleyebilirsiniz. Bu şekilde sitede bulunan tüm özellikleri inceleyebilir ve canlı destek hattımızdan sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Hızlı kurulum ile hemen sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avukat Web Sitesi

Avukat olarak sahip olacağınız web sitesi ile diğer avukatların önüne geçebilir uzmanlık alanınız da olan avukat ihtiyacında ilk tercih olabilirsiniz. Full admin kontrolü olan avukat web sitesi ile sadece bulunduğunuz ilçede değil tüm şehirde aranan bir avukat olabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmakta olan bir firma olarak sitenizde aradığınız tüm özelliklerin olmasını sağlamaktayız. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve ömür boyu desteği de firmamızdan web sitesi almanız halinde sunmaktayız. Teknolojinin sürekli olarak gelişiyor olması ile de web sitenizin güncellemelerini yapmakta ve bakımlarını da yine firma olarak yapmaktayız.

Web sitenizin kurulumunun ardından online randevu alma bölümü de aktif olacak ve bu şekilde sizin kendilerini temsil etmelerini isteyen kişiler bu şekilde size ulaşabileceklerdir. Sizde buradan randevu saatlerini görmekte ve planlamanızı yapabilmektesiniz. Avukat web tasarım yapan profesyonel ekibimiz sektörünüzün ihtiyacını bilmekte ve buna yönelik tasarım yapmaktadır. Siteye gereksiz bölümler koyulmadığından da fiyatının gereksiz olarak yüksek olması önlenmektedir. Binlerce renk seçeneği olması ile sitenizi istediğiniz renkler ile kullanma imkanı bulunmaktadır. İnternette yapılan aramalarda öne çıkmanızı sağlayacak olan ana meta kelimelerini belirleme ve değiştirme özelliği de sitede yer almaktadır.

Çok iyi bilinmektedir ki işini büyütmek ve tanınma oranını arttırmak isteyen bütün firmaların olduğu gibi avukatlarında mutlaka web sitesi olması gerekmektedir. İşinde iyi ve güvenilir olan teknolojiyi yakından takip ederek temsil ettiği kişinin beklentilerini karşılayacağını belirtmek için hazır avukat web tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Siteyi satın almanın ardından uzun yıllar boyunca yenileme ihtiyacı duymamanız için güncellenen siteler tasarlamaktayız. Sitenin kontrolünün elinizde olmasını sağlamakta ve bu şekilde sitede istediğiniz an değişiklik yapma olanağı sunmaktayız. Her zaman yaptığımız işlerin arkasında durmakta ve ihtiyaç duymanız halinde teknik destek vermekteyiz. Siteyi satın almanın ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler