Kurumsal Firma Web Tasarım

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Premium Kobi Web Tasarım | Sınırsız Dil | Dahili 4 Farklı Te

Kurumsal Firma Web Tasarım V8

Kurumsal Firma Web Tasarım V7

Gelişmiş Kurumsal V6 Script

GELİŞMİŞ KURUMSAL SCRİPTİ V5

Kurumsal V4 Firma Scripti

Kurumsal V3 Firma Scripti

Kurumsal V2 firma scripti

Kurumsal Firma WEB TASARIM

Her sektörde kıyasıya bir rekabetin yaşandığı bilinmektedir. Bu rekabette öne çıkmak isteyen firmaların ise kurumsal kimlik kazanması şarttır. Bu kimliğin kazanılmasında ve firmanın bir marka değerinin olmasında ki en büyük etkenlerden biri ise kurumsal firma web sitesi olmaktadır. Dijital dünyada yerini kaliteli bir web sitesi ile almayan firmaların ise sektörde olduğu konumu koruması imkansızdır. Çünkü insanların bir firmayı güvenilir bulma kriterleri değişmiş bulunmaktadır. Artık neredeyse tüm insanlar ihtiyaçlarını online olarak karşılamaktadır ve ticarette online olarak yapılmaktadır. Online alışveriş yapma sırasında ise ilk aranan özellik olarak firmanın güvenilir olması olmaktadır.

Bu bilginin ışığında ve uzun yıllardır web sitesi tasarlayan firmamız firmanızın tanınma oranını arttıracak ve güvenilir olma özelliğinizi ön plan çıkartacak web siteleri tasarlamaktadır. Kurumsal web tasarım ayrıca kurumun yaptığı projeleri tanıtması, hedef kitlesi ile iletişim kurması açısından da önem taşımaktadır. Dinamik bir siteyi sizler için tasarlamakta ve buradan yaptığınız her yeni projeyi ekleme tanıtma imkanı bulmanızı sağlamaktayız. Sınırsız sayıda yeni ürün, hizmet ekleyebilir müşteri yorumlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sınırsız blog özelliği ile buradan da hedef kitlenizi bilgilendirme yapabilirsiniz.

Gelişmiş iletişim sayfası ile bütün iletişim yöntemlerini siteye ekleyebilir, aktif ya da pasif yapabilirsiniz.  Gelişmiş kurumsal firma web tasarım yapıyor olmanın yanında bunun kullanımının da pratik olmasını sağlamaktayız. Bu şekilde bilgisayardan ya da telefondan sitenizi aktif olarak kullanabilmenizi sağlamaktayız. Bu konuda yeterli bilginiz olmasa dahi verdiğimiz sınırsız destek ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Hazır Kurumsal Firma Web Tasarım

Online dünyada yapılan kısa bir gezinti de hepsi birbirine benzeyen web sitelerinin olduğunu görmekteyiz. Bizler ise eşsiz, şık ve ilgi çekici web siteleri tasarlayarak firmanızın farkını ortaya koymanızı sağlamaktayız. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmakta ve bu şekilde marka değeri kazanmanızda tasarladığımız site ile yardımcı olmaktayız. Siteyi almanızın ardından içerikleri girmekte ve kullanıma hazır olarak sunmaktayız. Siteyi dinamik olarak kullanmanız sırasında da sizlerin slayt, video, resim, proje ekleme ve çok daha fazlasını kendinizin yapabileceği kolay kullanımlı ve admin kontrollü siteler tasarlamaktayız.

Sosyal medyanın hedef kitleye ulaşmada ki önemi yapılan çeşitli araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Hazır kurumsal firma web tasarım aldığınızda bütün sosyal medya hesaplarınızın yönetimini siteniz ile yapabilir ve sosyal medya kullanan hedef kitlenize bu şekilde ulaşabilirsiniz. Tasarladığımız sitenin özelliklerini görmek ve nasıl bir siteye sahip olacağınızı öğrenmek için demo sürümünü inceleyebilirsiniz. Bu şekilde siteyi satın almadan önce kalitesini de test edebilirsiniz. Canlı destek hattında bulunan müşteri temsilcisi arkadaşımıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilir cevabını net olarak alabilirsiniz. Firmanızın online dünyada ki imajını oluşturacak web sitesini üstün kalitede aynı zamanda uygun fiyat ile alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler