Rent a Car Web Tasarım

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Rent A Car V2 Sanal Pos & Sınırsız Renk

RENT A CAR SCRİPTİ V1

RENT A CAR WEB TASARIM

Araç fiyatlarının, bakım masraflarının ve vergilerinin çok artmış olması ile insanlar artık araç almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler. Araç kiralamak isteyen kişiler de bunu genellikle online olarak yapmaktadırlar. Bu nedenle de RENT A CAR web tasarım bütün araç kiralama firmalarının ihtiyacı olmaktadır. Burada önemli olan ise kaliteli ve kurumsal bir firma olduğunuzu ortaya koyan bir siteye sahip olmanızdır. Online dünyada ki vitrininiz hedef kitlenizin gözünde ki imajınızı oluşturacaktır. Web sitenizin kalitesi işinize verdiğiniz önemi ortaya koyacak ve tercih edilmenizi sağlayacaktır.

Uzun yıllardır sektörel web siteleri tasarlamakta ve sizlerin ihtiyaçlarınızı bilmekteyiz. Bu özelliğimiz ile satın aldığınızda kullanmaktan memnun olacağınız web siteleri tasarlamaktayız. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve sınırsız süreli desteği de tüm müşterilerimize sunmaktayız. RENT A CAR web sitesi almanız ile hizmetinizden kentinizde ki insanlar gibi şehir dışından gelecek kişilerinde yararlanma imkanı bulunacaktır. Gelmeden önce rezervasyon yaptırabilecekler ve araç kiralamayı da web siteniz üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

Hazır RENT A CAR Web Tasarım

Tüm iletişim yöntemlerini siteye ekleyebilir ve bu şekilde hedef kitlenizin size istediği yöntem ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz sayıda aracı, markayı siteye ekleyebilirsiniz. Online yapılacak olan araç kiralama sırasında ödemelerin yapılması için istediğiniz sayıda banka eklemesini de yapabilirsiniz. Firmanızın sosyal medya hesaplarını site üzerinden yönetebilir ve hedef kitlenizin her zaman size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.  Hazır RENT A CAR web tasarım aldığınızda aradığınızdan çok daha fazla özellik olduğunu görebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanmanız için sitenin güncellemesi ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sıradan web tasarım yapan firmaların aksine sizlere demo site sunmakta ve alacağınız sitenin içeriği kalitesi hakkında en baştan emin olmanızı sağlamaktayız. Bu şekilde oluşturduğumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmaya devam etmekteyiz. Siteyi almanızın ardından içerikleri firmamız tarafından eklenerek kullanımınıza sunulmaktadır. Seo uyumlu ve Google optimizasyonu yapılmış olması ile araç kiralama firması arayan kişilerin ilk tercihi olmanızı sağlamaktayız. Site hakkında detaylı bilgileri canlı destek hattından müşteri temsilcisi ile görüşerek alabilirsiniz. 

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler