Restaurant - Cafe - Bar

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Paket Servis Web Sitesi | Sınırsız Varyant | Sanal Pos

Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V2

Restaurant | Cafe | Bar Scripti

Restaurant & Cafe Scripti

Dijital çağa girilmesinin ardından insanların alışkanlıkları değişmeye başlamış ve artık restaurant, cafe seçimlerini de online olarak yapmaya başlamışlardır. Günümüzde en küçük restaurant ve cafenin dahi bir web sitesi bulunmaktadır. Burada önemli olan restaurant web tasarım nasıl yapıldığıdır. Verdiğiniz hizmetin kalitesini ortaya koyacak daha önce hiç gelmemiş kişilerin ilgisini çekmeyi başarabilecek web sitesi amaca ulaşacaktır. Bunun olması içinde uzun yıllardır profesyonel ekibi ile yüzlerce memnun müşteri sahibi olmuş firmamızı tercih edebilirsiniz.

Mobil uyumlu web siteniz ile restaurant aramak için telefonlarını kullanacak kişilerde sitenize ulaşabileceklerdir. Retaurant web sitesi tanıtımınızı yapmanın yanında rezervasyon yapılması içinde hizmet verecektir. Restaurantınızın konum bilgisini ekleyerek adresinin bulunma sorunu yaşanması önleyebileceksiniz. Menüyü paylaşabilir ve paket servis hizmetiniz olması halinde online sipariş alabilirsiniz. Hazır restaurant web tasarım sizlere sunmakta ücretsiz kurulum, sınırsız domain ve ömür boyu destek vermekteyiz. Sınırsız sayıda resim video ekleyebilir ve bu şekilde başka hiçbir reklam kampanyasına ihtiyaç duymadan reklamınızı yapabilirsiniz.

Cafe Web Tasarım

İnsanların keyifli zaman geçirmeleri için açmış olduğunuz cafenin daha çok müşteri çekmesini istediğinizde sektörünüze yönelik olan cafe web tasarım kullanmanız gerekmektedir. Deneyimli ve her sektörün ihtiyaçlarını bilen ona yönelik olarak site tasarlayan ekibimizin tasarladığı siteler ile cafenizi ön plana çıkartabilirsiniz. Google optimizasyonu yapılmış, seo uyumlu olan sitenizde ana meta kelimeleri belirleyebilir ve hedef kitlenizin arama motorlarında yapacağı aramada ilk sıralarda yer almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Cafe web sitesi tasarlarken önceliğimiz sizin nasıl bir siteye ihtiyaç duyduğunuz olmakta ve aradığınız bütün özelliklerin bulunmasını sağlamaktayız. Bunun yanında teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiğini bilmekte ve sitenizin güncellemelerini de yapmaktayız. Kullanımını basit olarak tasarlamakta ve bunu sizin bilgisayardan ya da telefonda kolayca yapabilmenizi sağlamaktayız. Hazır cafe web sitesi almanın ardından kurulumu firmamız tarafından yapılarak içeriklerinin girişi de tamamlanmakta ve bu şekilde siteyi hemen kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı buradan yönetebilir ve paket servisini tüm şehre yaparak cironuzun artmasını sağlayabilirsiniz. Cafenin resim ve videolarını ekleyerek daha çok ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. 

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler