Sağlık - Hastane - Poliklinik Web Tasarım

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hastane - Poliklinik - Veteriner - Dişçi Web Tasarım V3

Diyetisyen, Sağlık, Yaşam Koçu Web Tasarım

Hastane & Klinik Scripti V2

Sağlık | Güzellik | Poliklinik Scripti

Sağlık Merkezi Salonu Scriptleri

Hizmet sektöründe yer alan sağlık, kuaför ve güzellik salonlarının hedef kitlelerine ulaşmak için mutlaka web sitelerinin olması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz ile yaptığımız kaliteli hastane web tasarım ile sunduğunuz sağlık hizmetinin geniş kitleler tarafından bilinmesini ve bu hizmetleri almak için hastanenizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.  Ülkemizde ki sağlık sektörünün çok gelişmiş olması ile yurt dışından da talep olduğu bilinmektedir. Dijital dünyada sizde web siteniz ile yerinizi alarak bu şekilde tüm dünyaya açılabilirsiniz. 15 yıllık deneyimimiz ile online dünyada vitrininiz olacak web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Hastane web sitesi almak istediğinizde bunun için hizmet veren pek çok site olduğunu görebilirsiniz. Bunların sundukları sitenin kalitesi ise çoğu zaman beklentileri karşılamamaktadır. Bizler ise işimizi titizlikle yapmakta ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan güvenilir olduğunuzu gösteren site tasarlamaktayız. Hazır hastane web tasarım yapıyor olmamız ile siteyi kullanmadan önce deneme ve inceleme şansı bulmanızı sağlamaktayız. Siteniz ile kurumunuzu tanıtmanın yanında hastanenizi tercih edecek olan kişilerin iletişim kurma ve randevu alma imkanı bulmalarını da sağlamaktayız.

Poliklinik Web Tasarım

Poliklinik hizmeti veren bir sağlık kurumu olmanız halinde ise poliklinik web tasarım tercih etmeniz yararlı olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kadar doktor ve poliklinik hizmeti ekleyebilirsiniz. Hastalarınız online olarak randevu alabilir ve randevularını kontrol edebilirler. Web sitenizin kontrolünü kendiniz yapabilir belge eklemesi yapabilirsiniz. Poliklinik web sitesi whatsapp destek modülünün yer alması ile size ulaşımın kolay olması sağlanmaktadır. Dinamik sitenizin gelişen teknolojiye uyum sağlıyor olması ile poliklinik web sitesi uzun yıllar boyunca hiç eskimeden kullanılacaktır. Basit kullanımı olmasının yanında güven vermesi ile de hastaların tedavi olmak için ilk tercihleri siz olacaksınız. Hazır poliklinik web tasarım ile satın almadan önce demoyu inceleyebilir ve sizler için tasarladığımız site hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler